Bejbynka :)
7.10.2010 - 19:00 hod - Chvilku jsem přemýšlela, jak napsat nejnovější informace o Bejbynce a nakonec jsem se rozhodla já sama nepsat nic, včéra jsem od Pavly dostala mejlíka a myslím, že to mluví naprosto za vše, že k tomu opravdu není třeba psát cokoliv jiného !! Tak tady je :

Ahoj, jak se daří ? a co pejsci? chtěla jsem jen napsat, že  Bejbynka je prostě úžasná, hrozně rychle si na nás zvykla, pokaždé nás nadšeně vítá a zvyká si na to, že tu musí být cca 6 hod denně sama, ale vzhledem k tomu, že s ní všichni chodíme mimo jiné i  na večerní pravidelnou procházku (nebo spíš skoro noční), je pak unavená  tak asi druhý den dospává. Kuba říkal, že si na to zvyká čím dál tím lépe, a ráno když odchází do školy tak je v pelíšku a už se ani nesnaží protlačit do dveří - což nám poslední dva dny dělala když jsme se snažili někam odejít :o) Koupili jsme jí  kostičku aby se tu chvilku zabavila, ale stejně asi spí. Nic nám tu nerozkousala ani nezničila když je sama, tak jsem ráda. Je opravdu neskutečně milá a učenlivá. Nevím jak Vám mám poděkovat, jsem moc ráda, za to co jste pro ní udělali a že jste nám dopřáli takového úžasně milého pejska. Jestli Vám chybí nějaké peníze tak řekni prosím tě a my něco pošleme, nebo nevím jak, ale hrozně ráda bych se Vám nějak odvděčila. Je to úžasný co jste pro ní udělali. Díky moc.

Pavla

PS: zatím žádné fotky nemám, ale něco pošlu po víkendu, kdy s ní někam vyrazíme někam ven na delší procházku asi mimo Prahu - ještě nevím, zase jí nechci moc vysilovat. Taky už začala trochu víc jíst i  granule, i když je pořád strašně hubeňoučká.

Ale maličkost přece jen doplním a to to, že za to jak se Bejbynka má vděčíme opravdu všem, kteří pomohli, není to jen naše zásluha, ale nás nás všech !! :-))) A vkládám dvě fotečky, poslané z prvních dnů, co byla Bejbynka u nových páníků, hrozně jí to sluší a vypadá naprosto spokojeně, kočička jedna :-))) A jak budou nové fotečky, hned je sem vložím :-)))


2.10.2010 - 18:30 hod - Dnes v pět hodina dorazila rodinka, Pavla společně s manžílkem a synáčkem, podívat se na Bejbynku :) Od prvního okamžiku na mě působili opravdu super dojmem !!!! Tichá rodinka, klidná, přesně taková, jakou ta naše zachráněná holčička potřebuje !! Bejbynka, která je normálně trošku od cizích v prvním okamžiku odtažitá, neváhala a hned k nim šla a hned vrtěla ocáskem !!! To už pro nás bylo znamení, že to vypadá dobře, Bejbynce se nová rodinka určitě bude líbit :-) Strávili jsme u nás nějakou chvilku, doufám, že jsme o Bejbynce řekli vše, co bylo třeba, dala jsem i kontakt na úžasnou Katku Malíkovou, která pak přijede berušce léčit zraněný ocásek, co má ještě z Řecka. Bejbynka se od těchto lidiček nějak nestranila, evidentně jí nevadili a že by to u takového pejska bylo hned poznat, kdyby mu něco nesedělo, vzhledem ke zkušenostem z různimi lidmi, kterých už za svůj život má víc než dost :o) Když jsme si vše řekli, bylo na čase Bejby sbalit batůžek, dostala s sebou svou přepravku, granulky, které vyhrály Ivanka s Deniskou na závodech a které pro Bejbynku byly přímo určené, i když na granulky si ještě chvilku počká, nejdřív se musí učit papat masíčko a to pravidelně, aby se trošku zakulatila a pak teprve do toho začne papat i granulky, to papání je asi jediné, co bude trošku běh na delší trať, přece jen její tělíčko je zvyklé stravu přijímat cca jednou za tři dny, ale věřím, že zrovna jídlo je něco, na co si pejsek mile rád zvykne, jen tomu žalůdku se to musí vysvětlit !! :) Taky dostala očkovák, informace o čipu, hračku od Ivči, obojek a vodítko, no a mohlo se vyrazit k autíku. Docela jsem koukala, když Pavla otevřela dveře auta a Bejbynka suvereně naskočila a rozhlížela se, kdy že už se jako pojede :o)))) Cestování autem ona prostě miluje !!! :-))) Rozloučily jsme se a ještě vyčkaly jak budou odjíždět, Bejbynka seděla u synátorka na zadní sedačce a klidně koukala z okna, tak snad to vydrželo, doufám, že pak nebylo moc problémů po zjištění, že s ní ségruška není !!!! Nyní očekávám na zprávičky z jejího nového domova, i když je mi jasné, že se teď musí celá rodinka s novym pejskem zžít a že potřebují čas, já jim držím pěsti, aby vše proběhlo naprosto v pořádku, aby ustáli prvnotní Bejbynky vyjukanost, opravdu moc moc držíme tlapky !!!!! :)))))))))))))))) A jak budou nové informace, hned je sem vložím !! A určitě budu dostávat i fotečky !!! :))))))

A teď zas pár čísel :o)))) Ségruš už dala dohromady kolik to celé stálo a koli se vybralo, celý proces - což znamená návštěvy veterináře, čipování, očkování, vydání pasu, odčervování, spoty, taxíky, aby se tam s holčičkou dostala, platba za cestování v zavazadlovém prostoru, přepravka, to vše dalo dohromady částku 7.424,- Kč !!! A z toho se prozatím vybralo neuvěřitelných 5.500,- Kč !!!!!!!! To je prostě něco naprosto úžasného !!!!! :)))))))))))))) Pavla s rodinkou moc moc chtěla přispět také nějakou částkou, ale nebylo jim to umožněno :o)))) Budou potřebovat na léčbu toho ocásku a na věci pro Bejbynku, stačí že se téhle holčičky ujali a že jí budou oporou a dají jí domov !!! Nicméně, pokud by opravdu ještě někdo nějakou korunku mohl postrádat, tak aby se ségruši vrátilo vše, je třeba ještě vybrat částku 1.900,- Kč. Samozřejmě je mi jasné, že už toho chceme opravdu hodně, vím, že jsou tu plné utulky, zvířátka, která ty penízky taky potřebují a pro tuhle holčičku toho bylo uděláno tolik, že jsem s tim opravdu ani ve snu nepočítala a za to všem opravdu děkuji !! Ta poslední částka už je opravdu jen, kdyby to šlo, když by ještě někdo mohl přispět :-) Ráda bych zveřejnila jména lidiček, kteří poslali penízky, ale né všichni chtějí, aby o nich bylo psáno, o některých vím, ale né o všech, tak pokud je někdo, kdo vyloženě nechce, aby jeho jméno na stránkách bylo, napište mi to prosím na mejlíka PCourtonova@gmail.com, rozhodně to budu akceptovat !!! Jména bych chtěla zveřejnit s příští aktulkou, až budu vědět, jak se holčička má, jak proběhlo prvních pár dnů a až budou nějaké fotečky, takže času dost ! :-))) A teď už na celou rodinku všichni mysleme, ať jde vše jak po másle ! :-)

29.9.2010 - 15:30 hod - V novinkách bylo včéra napsáno, že dnes přiletí holčička do Prahy, no tak už se stalo :o) Cestu zvládla báječně, je to statečná holka, teď jí čeká asi to nejhorší a to zvyknout si, že je ve městě, i když ona se adaptovala tak rychle, že to bude to nejmenší. Upřímně jsem čekala, že mi domů přijede fenečka úplně vystrašená, agresivní, protože je v úplně jiném prostředí, nekontaktní, ovšem je třeba napsat, že mi domů přijela osrstěná loučovická Tonička :-D Pro ty kdo nevědí, článeček o Loučovicích máme v novinkách. Nejdřív tedy vyjukaná byla, ale to se opravdu nedivím, vyhrnulo se na ní šest psů, i když jsem je pouštěla po jednom, bejt v bytě a ještě k ní čmuchaj nějací cizáci, komu by se to líbilo :o)) Nicméně už je klidná, mě s mamkou zná pár chvilek a už chodí za patama nejen ségře, ale i nám ostatním :o), je hrozně tichoučká, nechá se hladit a už jsem si jí i chovala, nechá sebou krásně manipulovat a užívá si mazlení :-). Člověk si samozřejmě musí získat důvěru, ona nejdřív neví, jestli jí třeba nechce uhodit a vyhnat, tak jak jí to dělali lidi, když se toulala, ale krásně se nechá uplatit kouskem sýra, to pak ví, že je vše v pořádku :-) Vzala si kousek granulek, i když zatím bych doporučila nechat jí misku s granulkama na zemi, at si zobne, když potřebuje, musí trošku ztloustnout, je hubeňoučká a pak jak se naučí víc papkat, tak už jí to dávat na dávky, prostě všechno hezky postupně :-) Zatím určitě nemá kondici na super dlouhé výlety, ale nějakou výdrž určitě má, na ulici byla hodně a tam se v podstatě nezastavila. Vydrží hrozně dlouho s venčením, v tomto případě bych taky začala trošku pomaleji, brát jí zatím jen kolem místa bydliště, aby si vše očuchala a zvykla si a pak teprve vyrazit dál, ale vzhledem k tomu, jak ona si zvyká rychle, tak to opravdu bude velmi rychlé a bude z ní uplná Pražanda :o))) V letadle, zřejmě jak byla hodně nervozní, si vykousla místečko chlupů na boku a kousek na ocásku, ale to se zahojí, musel to být opravdu stresík, kočička malá :o))) Je to neskutečně opravdu klidné stvořeníčko, co se jí teda zatím nelíbí jsou opravdu velké rány, u nás je v parku staveniště a to chtěla pryč, to nezná, ale zas když se pak uklidnuje, tak to jde, je prostě třeba vzít na vědomí, že urazila opravdu velký kus cesty a člověk jí prostě musí pomoc. Co je ale důležité je to, že už se nebude muset toulat a živit odpadkama, teď už jí bude dobře :-)) Dnes večer budu čekat na telefonek od jedné paní, které se Bejbynka moc líbí, pokud to dobře dopadne, určitě to hned napíšu !! Samozřejmě, pokud se do Bejbynky rodinka zamiluje, pomůžeme jim naprosto co nejvíc, jak bude v našich silách :-))))

A teď ještě k pořádané sbírce, neskutečně všem moc děkujeme, vybralo se něco přes pět tisíc !!! (ještě nemám přesná čísla, to budeme dávat dohromady teď odpoledne :o), vím, že už po lidech nemůžu nic moc chtít, protože i tak už nám bylo opravdu hodně posláno, ale pokud by se ještě našel někdo, kdo může ztratit nějakou stokorunku, budeme moc rádi, určitě zase zveřejním nové učty a to za ještě jednu návštěvu na veterině, to bylo 30 euro, ale hlavně přeprava Bejbynky, která vyšla na 50 euro, vzhledem k tomu, že musela do zavazadlového prostoru :o( Rozhodně zde vše vypíšu, zveřejním, nebojte !!!!! Tak kdo může, prosím ještě jednou a naposledy o poslání aspoň malého příspěvku na účet 225548042/0300, moc děkujeme !!!


A teď pár nových foteček Bejbynky, z jejího přechodného domova, čili od nás :o))))

PS: Její nový domov musíme vyřešit co nejrychleji, na Majkýse je to opravdu už moc a ani trošku to nezvládá :o((((


13.9.2010 - 19:05 hod - 
Částka pro Bejbynku se k dnešnímu dni vyšplhala na částku 3-250,- Kč !!!!!! To je opravdu neuvěřitelné, i kdyby se už více nevybralo, tak za půlkou jsme zcela určitě !!!! Vkládám pár nových foteček mazlící se holčičky :-)))) Jinak penízky jsou od lidiček, které máme v přátelích na facebooku, takže opravdu moc moc děkujeme ! I za vzkazíky do zpráv pro příjemce, Bejbynce je vše vyřízeno !!!!!!!!!!! :-)))))


11.9.2010 - 0:15hod - 
Tak Bejbynka už chodí na vodítku přímo ukázkově, přestává se vzdalovat od apartmánu, už si nehledá jídlo ale začíná jíst to co dostane od Ivči, dokonce už papká z mističky :-)) Už nemá potřebu držet se ségry tak, že s ní jde i do obchodu, ale už se krásně naučila čekat venku a ví, že se človíček vrátí a půjdou zase dál :o)) Bejbynka je i odčervovaná a díky Olince od Tristánka a Besinky (jezdíme s nimi na canisterapii :o) snad bude i zařízená prohlídka a přeočkování, až Bejbynka dorazí, aby s tím neměl budoucí páník trápení :) Bejby se nebojí lidí, není žádnej plašal, je krásně přizpůsobivá, však i veterinu zvládla tak, že ani nepípla, na to že vše prožívá vlastně úplně prvně v životě, je to až neuvěřitelné, je to opravdu šikulka !!! V příštím týdnu zajistíme převoz přepravky a začne další fáze, zatím vše jde, tak zaklepejme ať se něco nestane, ať se nevyskytnou problémy !! Vkládám aktuální fotečky Bejbynky + účet od veterináře, pokud by někdo moc chtěl, mám nafocené veškeré doklady o čipu, očkování, odčervení a spotech, který Bejbynka také dostala, prostě všechno mám :) Na účtence je částka 130 euro, k tomu je ještě dalších 30 za vše pro Bejbynku, i to cestování na veterinu taxíkem, ale když dáme dohromady tu veterinu, budeme moc rádi !!!! Už jsem se setkala i s reakcí, že když si jí pak Ivča nemůže nechat, tak at jí tam raději nechá, když se jí přece chce vzdát, to mě maličko šokovalo, dva nebo tři měsíce není tolik, aby si tahle holčička hned nezvykla na nového páníka, zvláště když s ní budeme pořád my a určitě se vším pomůžeme, se socializací na nové prostředí, s tím, že začne být víc s novym páníkem a se ségrou méně, samozřejmě jí do všeho nehodláme jen tak vhodit !! Dost mě taková reakce šokovala, copak v utulcích není spousta pejsků, kteří byli fixovaní na jednoho páníka a najednou se ocitli sami a musí si najednou zvyknout na nového člověka ?  A nechají je tam lidi proto, že vlastně už na někoho zvyklí byli a že to nemá tudíž smysl ? Já si neumim představit, že teď po tom všem, by jsme měly od všeho upustit a nechat jí tam napospas osudu !! Fenečka je to mladá, ve výborné kondici, povahově taková, že si určitě toho svýho človíčka přivlastní a bude moc šťastná, naopak je třeba si uvědomit, že Ivča nebydlí sama, ale v bytě, kde už je šest pejsků a to bych teprve viděla jako problém pro holčičku, která si bude na byt zvykat a ještě by jí u toho očmuchávalo neustále šest cizinců a že to ti naši umí !! :-D Kdepak, Bejbynka nikde nezůstane, z Bejbynky uděláme čecha jako poleno :-))))))))))))) Tak tady jsou nové fotečky, jukněte jak to holčičce v novém a vlastně úplně prvním oboječku sluší :-))) A zvláště si všimněte toho, jakym způsobem spinká v postýlce, umíte si představit, že se vrací zpátky na ulici uplně sama ? Já tedy ne ! :-))) Ještě jednou moc moc moc děkujeme všem co pomáhají a ještě jednou opakuju, není třeba posílat peníze za každou cenu, když peníze nejsou, tak prostě nejsou, posílejte jen a pouze v případě, že nějakou tu stokorunu ztratit můžete, jinak jen to, že tohle pošlete dále, je pro nás opravdu hrozně moc !!10.9.2010 - 
Je až k neuvěření, kolik dobrých lidí ještě existuje, naprosto mě to dojalo, vážně bezvadné !!!! Lidičky se ozývají a přispívají, každý po trošce, tak jak může a dohromady to naprosto společně zvládneme, je to pecka !!!! Zatím nevím, kolik je pro Bejbynku vybráno, Ivča to zjistí až tak během dneška, ale spíš zítřka, protože jí to naskočí na účet po dvou dnech, místo po jednom, nicméně dnes k večeru sem hodím ten účet a poprosím o aktuální fotečku holčičky :-)))) Co tedy zatím nevychází je nový páník pro Bejby, paní, která se rozhodovala, zda do toho půjde nebo ne, se omluvila, že se rozhodli pro štěndo, aby mohli vychovávat od malička, já to rozhodně chápu, ale teď to pro nás znamená sehnat pro naší holčičku takového páníka, jakého ona potřebuje, aby jí pořádně rozmazloval, naučil česky :-))) a hlavně aby počítal s tím, že první dny mohou být trošku zmatenější, bude to pro ní jiné klima, jiné prostředí, je třeba se na to trošku připravit, každopádně je jí rok, je mlaďounká a takové zvířátko se zžije se vším neuvěřitelně rychle, navíc ona bude za svého človíčka vděčná a věřím, že pro něj udělá první poslední !!!! :-))) CHCI HLAVNĚ MOC PODĚKOVAT DALŠÍM PŘISPÍVAJÍCÍM !!!! Asi všechna jména nechám až na závěr, až budu vědět přesně, co za lidičky poslalo peníze a udělám prostě seznam, každopádně všichni ví, komu naše díky patří a samozřejmě díky i za to, že to jen pošlete dál, že o holčičce dáte vědět, i to je obrovská pomoc !!! Pro zatím je to vše, večer určitě přihodím fotečku !! :)))


Ségra Ivanka před časem odletěla do Řecka, kvůli brigádě, známým, které tam máme a tak :-) Po čase mi začala psát o tom, že k jejich apartmánu dochází dva psíci, větší pes, hodně podobný retrívrovi a menší fenečka, menší než Fionka, váží 6,3 kg, osrstěná a moc miloučká. Pejsek se moc dlouho nezdržel, něco vyloudil a jako spousta dalších toulavých pejsků, kteří v Řecku jsou, se po pár dnech vydal dál svou vlastní cestou. Ale holčička ne, ta zůstala, nebyla nijak dotěrná, chodila se napít a pomalu se začínala mazlit, chodit do apartmánu, pak si vždy zmizela na pláž, zase něco vyloudit, ale zase se vrátila. To jsem dostala první fotečky, neskutečně nádherné zvířátko, v očích má přesně to co Fionka, neskutečnou oddanost a spoustu lásky a hlavně prostě to, z čehož poznáte, že by se mohla rozkrájet za kousek pozornosti a že když se jí toho dostane, je za to hrozně vděčná :))) Jsme rodina pejskařů, já tušila, že to nebude jen tak a začala jsem se ptát, co bude, až ségruš bude muset zpátky, i kdyby jí opustila už v tu dobu, bylo by to těžké, jenže ten vztah se víc a víc prohluboval, Bejbynka, jak jí Ivča začala říkat, chodila do apartmánu čim dál častěji, už se netoulala po nocích venku, ale našla si svoje místečko, no kde jinde než v postýlce :-)))))))) Začala s Ivčou a Nestím (přítelíčkem ségrušky) chodit jak do obchodů, tak na pláž, prostě všude a když se zdrželi někde déle, smutně je vyhlížela u apartmánu. V tu chvíli mi už bylo jasné, že to nebude malý problém, bylo mi jasný, že to bude problém sakra velký, jenže co s tím ? Naplánovat její převoz do ČR? Ale jak, kde najít veterináře, kde vzít peníze na to všechno a jak jí dostat do letadla a kde vzít další peníze na letenku pro psa ? Ivča mi poslala před pár dny video Bejbynky, což už jsem nevydržela a rozhodly jsme se, že s tím něco provedem, já vložila video na facebook, kde se mi hned ozvala Olinka a Lucí Točeková, že s tím něco dělat jde, musí se najít veterina, musí se jí zajistit vše potřebné, jako je europas, čip, očkování s tím, že uspořádáme sbírku, aby lidičky pomohli s finační stránkou, protože to prostě utáhnout nemůžeme. Je spousta lidí, kteří si řeknou, kruci, co s dalším takovým psem v ČR, když už je jich tu taková spousta a ještě to bude stát nějaké peníze, ovšem podívejte se na video a na fotky, umíte si představit, že se na vás upne něco tak užasně roztomilého a vy jí po třech měsících prostě jen tak někde necháte, at třeba umře steskem ? To prostě nejde, člověk, kterému na psech záleží, to nemůže udělat, není dost dobře možné. Bejbynka už není toulavý pejsek a těžko by se vracela po tom všem, zpátky na ulici, je to typ fenečky, která by po odletu Ivanky, přišla k apartmánu a zřejmě by se ustejskala k smrit, nešla by si už hledat jídlo, nešla by někam, jen by zůstala čekat, jestli se pro ní někdo vrátí. V Řecku jsou na tom psíci opravdu, ale opravdu bídně, proto si myslím, že pomoci alespoň jednomu z nich je už dobrý skutek !!

Vytvořila jsem tedy galérku a videjko na facebooku a taky zde v novinkách, přiznám se, že jsem nečekala, že se nějací lidé ozvou, pletla jsem se, lidi se ozývají, je to něco tak neskutečného, zcela mi to vyrazilo dech :-) Ségruš dostala nejprve úkol, najít veterinu a dopravit tam Bejbynku, optat se, zda je vůbec možné to ještě ztihnout, aby mohla odcestovat k nám do České republiky. Měla obrovské štěstí, veterinář, kterého našla, je naprosto úžasný člověk !!!!!!!!!!!!! Bejbynku celou prohlédl, ségru pochválil, protože jí dostala do úžasné kondice, je zcela zdravá, jen na ocásku se škrábla a rozdrbala si to, ale to není žádná nemoc, neměl jí to jen kdo vyléčit, teď už to bude dobré :-) Dostala čip a očkování a byl jí vystaven europas, pan doktor byl moc rád, říkal, že tahle fenečka má neskutečné štěstí a že kdyby se tohle povedlo u více pejsků v řecku, že by byl šťastnej, ale když se pomůže alespoň Bejbynce, je to skvělé, domluvil se s Ivčou, že za ním příjdou ještě tři dny před odletem, aby zkontroloval ještě jednou čip, ještě jednou jí před odletem prohlédl a dal jí ještě jednou expot proti parazitům, neskutečné prostě !!!! Takže Bejbynka si užila už cestu v autě, kterou zvládla bez sebemenších problémů, návštěvu veterináře, kterou též zmákla na jedničku a už krásně chodí s obojkem na vodíku :) Jo a byl jí určen věk, je jí cca rok, takže krásná mladá slečna :-)))))) Další věc jsme musely řešit a to přepravku, říkala jsem, že budu muset nějakou koupit, takovou, co pustí do letadla, ale nevím o tom nic, pomůže opět Olinka, která má přesně takovou přepravku a která nám jí zapůjčí, takže náš další úkol je, dopravit přepravku na Krétu aby měla Bejbynka čas, se v ní učit zůstávat !! Holčička váží 6,3 kg jak už jsem psala, což znamená, že bude moci cestovat jako zavazadlo na palubě letadla, za to by se prý platit nemělo, tak to snad tak i bude !!! Nicméně ségruš už do toho všeho dala 166 euro a to je hodně, proto potřebujeme obrovskou pomoc !!! Samozřejmě má na vše vystavené účty či faktury, které sem vložím hned jak je dostanu do ruky !!

Jak už jsem psala, lidi jsou neskuteční a už teď se mi ozývají a začínají posílat korunky, zatím patří NAŠE OBROVSKÉ VELKÉ DÍKY !!!!!!!!! IVANCE PETRŽELKOVÉ, YVONCE BOUŠKOVÉ, TOMÁŠKOVI HÁJKOVI, KATARÍNĚ MOJŽÍŠOVÉ, ADÉLCE KOMÍNOVÉ A TEREZCE PĚNKOVÉ !!! A budeme rádi za další pomoc !!!! Až budu přesně vědět, zveřejním i jednotlivé částky, které byly poslané, slibuju !! :))) Kdyby náhodou se stalo, že to celé bude přeplacené, domluvím se pak se všemi, jak budeme přeplatek řešit, rozhodně neexistuje, že bychom z toho měly mít nějaký zisk my, veškeré peníze od všech lidiček jsou zatím pouze do Bejbynky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A pak podle toho, jak by byl přeplatek velký, se společně budeme rozhodovat, zda za to nakoupit nějaký startovní balíček pro tuto holčičku či ty peníze věnujeme do útulku, který vy sami vyberete a nebo pokud by lidičky chtěli, tak můžeme přeplatek rozpočítat a já ho pak rozešlu zpět na daná čísla účtu, záleží pouze na vás :-))))

Co se týče posílání těch penízků, vše prosím o směřování na účet číslo: 225548042/0300 a prosím o napsání vždy do zprávy pro příjemce jméno, abych věděla komu pak poslat obrovské díky !! Je to účet ségry, takže jí to pujde přímo na Krétu, kde teď je a bude moct dovybavit i tu druhou návštěvu veterináře ! A teď už vkládám slíbené fotečky Bejbynky a ZDE JE SLIBOVANÉ VIDEJKO !! :-)) PS: Na fotkách je Bejbynka ještě focená ze začátku, nyní už je vymydlená, čisťounká a uplně celá nejkrásnější :-) A OPRAVDU VŠEM MOC MOC MOC DĚKUJEME A DRŽTE PALCE AŤ HOLČIČKA VŠE ZVLÁDNE !!!!!!!!!!!!!!! Už se pro ní i rýsuje pak nová panička, která jí by jí nadevše milovala, přece jen vhodit jí do naší smečky, to by jí nemuselo udělat uplně dobře ...