Grilování se štěňátky :o)


Nějakou chvilenku jsem nebyla na návštěvě u kamarádů z ch.s. Per Eleganter (moje dovči, jejich dovča :o), tak jsem to musela napravit a rovnou jsem dostala pozváníčko na akcičku, která se mi moooc líbila :-). Byl totiž srázek všech odchovanců z vrhu A a krom Májenky, která bydlí moc daleko, se sešla opravdu všechna miminka :-)) Já se jen tak zeptala, zda s sebou můžu vzít jednoho psíčka a bylo mi povoleno, že jooo, kdybych vzala všechny, tak už by to bylo moc, navíc Majky mezi štěnda nemůže a přece ho nenechám doma samotného :-). Moje volba jasná, absolutně nekonfliktní, štěňátka milující Lijánka, věděla jsem, že taková akcička bude něco pro ní a ono jooo :). Navíc psíci byli stejně dost utahaní, ve středu jsme byli na dloouhé prochajdě v Krčském lese společně s Martinou a bígličkama Tessou a Mínuškou a také s Ivčou, Jančou a Jennynkou, tak by to stejně celé prospali :o) PS: Samozřejmě, že v Krčáku jsem fotila, nicméně hodně špatně a krom společné fotky mi nevyšlo vůbec nic, ale jako důkaz jí samozřejmě přikládááám :-D

V pátek sme s Lilly vyrážely v půl druhé a ve dvě už jsme byli ve Strašnicích, Péťa nechala vyběhnout Popinku s Taffynkou, aby se zjistilo, jak budou reagovat na Lijánku, ta je přesvědčila, že s ní opravdu problémek nebude, líbila se jim a aby také ne, ona je fakt takové miminko :-) Během chviličky dorazila Martinka s Tessulkou a Mínuškou, Popinka své mimi samozřejmě poznala a hned si začaly hrát, s Tessulkou se muselo trošku opatrněji, protože spolu měly holky tricoloní maličko problém, ale vše se zvládlo na jedničku ! :) Za nějakou chvilku dorazil Ronnýsek a nevlastní Lijánky bráška Boreček (mimochodem, jsou si taak podobní, fakt úžasné :o)) s páníkama a začala ještě větší legranda, miminka si hrála, dospělé holky si s nimi taky hrály, Lijánka v tu chvilku už moc ne, protože si hrála dost ze začátku, pak bylo největší horko, tak se rozhodla, že bude chvilku odpočívat :o) A nebo taky krásně loudila a bylo vidět, že styl loudění s Borečkem mají opravdu stejný :-D. Při čekání na další návštěvníky jsem zatím dostala výborný hemenex a byl ooopravdu luxusní, taky jsem slupla asi milion chipsů a byla pohoštěna šočkem :))) A já zatím pořád fotila a fotila, i když se mi nejdříve nechtělo, po té co jsem vyfotila v Krčáku za hrůzy :-D, ale zas jsem se do toho maličko dostala a fotečky se, myslím, zadařily :)). Za nějakou chvilku dorazilo další ze štěňátek, Terýsek s páníkem Kubou, hned to zas ožilo a začlo další řáděníčko, jojo byla legranda :) Roman s Péťou začli s grilováním, griloval se hermelín, klobásky, slaninka a masíčko, prý z mladého jelena, to se přiznám, že jsem nedokázala sníst, mohlo by mi stokrát být řečeno, že je to vynikající maso, ale já jsem ráda, že pozřu kuřecí :-D Ale zahrádka v tu ránu, jak se začalo s grilování nesmírně zavoněla, no málem jsme všichni praskli :o)))).

Jako poslední dorazilo miminko Jamie (doufám,že to píšu správně, jestli ne, tak se omlouvám :o) s paničkama, jejíchž jména si nepamatuju (pardooon, ale už to bylo moooc :-D), klučina hned věděl, která bije a samo se hned zapojil do hry, během chvilky se zas probrala z loudění Lijánka a začala řádit jak černá ruka :-) Začala si se všema hrát, udělala ze sebe zajíčka a všechny tricolorní bíglíky po zahrádce pořádně prohnala :o))) Za největšího loudílka byla dnes označena Tessulka, povedl se jí dokonce pěkný kousek, kdy ze stolu ukradla celej chleba nebo když se vrhla do talíře paničce Jammiho a začala do sebe cpát obsah talíře :-D V tu ránu zasáhl Roman, ulovený kousek spadl na zem a ujalo se ho některé z miminek, nj jsou to správní bíglíci, tak to má být !! :-D Ale i ta moje bílá princezna si hezky zaloudila a vyloudila třeba kousilínek slaninky, pak kus salátku, maličkej kousek chleba a kdo ví, co tam ještě vše bylo :-) Měla dnes na jídlo bohatý dnes, dopoledne se jí podařilo vlézt do granulí :-D Ale už navečer vypadala zas moc pěkně, vyběhala to opravdu rychle :o) Celá akce byla samozřejmě krásně povedená, já si popovídala úplně se všemi, krásně jsme vše zdrbli :o)), užila jsem si celého nebo spíš půldne na zahrádce jen s jedním psíčkem :o), pochutnala si na výborných dobrůtkách, sluníčko nám přálo, opravdu se to lépe vydařit nemohlo !!! Ještě jednou díky Péťě a Romanovi za pozváníčko, rozhodně to stálo za to !! :o)) Kolem půl osmé jsem musela už jet, doma přece jen byli ostatní psíčkové, i když rozhodně netrpěli, byli se ségruškou venku a spali u maminky v postýlce :o) Roman nás hodil domů za což samozřejmě též děkujeme !! :-))) A já už se teď těším na další návštěvičku, ať grilovací nebo negrilovací, já si jí užiju pokaždé stejně, jako vždy, když jsem mezi bezva lidičkama !! :-)) A to je z dnešního dne vše, teď už pěkně honem na galérku, která je opravdu bohatá, za některé fotečky vděčím Tomášovi od Borečka a Ronnyho, protože už jsem na konci (jako že uuplně na konci) nefotila, díky moc !! :-))).