Víkend s Torpédky

Nějakou chviličku jsme s Torpédky ze Strašnic plánovali společný víkend a ono to vyšloo :o)) Ale pro tentokrát to byla zase jednou čistě bíglí akcička :o) Majky odjel s kamarádkou Janííí od psí kamarádky Jessinky, ve čtvrtek na trénink flyballu, který měl po x měsících a samo nezklamal, byl neuvěřitelně nadšeneej :-) A na víkend tedy rovnou vyrazili na dvoudenní závody do Litoměřic, ale o tom více v jiném článku, to by jinak bylo povídání zase na čtyři stránky !! :-D A Fionka byla už od pátku u Jennynky rodinky, se kterou vyrazila v sobotu na víkend na chatičku, víkend si nesmírně užívala, byla středem pozornosti, což ona má moooc ráda :))) Ale o tom též více jinde a to přímo na stránečkách Jennynky, kde Ivča napsala krásné povídáníčko :))).  Mě s holkama bíglatejma čekal odjezd směr Strašnice v sobotu na jedenáctou hodinku, počasí vypadalo hooodně špatně, dost pršelo a už v parku jsme byly promoklé na kost, ale byla jsem velká hrdinka !! :-D A nenapsala jsem ani smsku o tom, že bych neměla jet, takhle já jsem dobrá ! A taky jsem opravdu moc chtěla na výlet, takže by prostě byl i kdyby měly padat trakaře a basta :-D Na místě určení jsme byly včas, během chvilky vyběhli z baráku kluci strakatí a za další chviličku dorazil Zbyňa s Anetkou a Jackie :) Honza ještě rychle hodil naše věci do bytu, abychom to nemuseli nechávat v autě a hned potom jsme vyrazili směr Liběchov, kde už na nás čekala Martí s Tessulkou a Miloušem :-) V Liběchově už to moc dobře známe, tam je to moooc krásné a okruh kolem Čertových hlav máme moc rádi :o) I když je Kokořínsko známé tím, že tam nějaká ta zvěř je, tak naši psíci to naštěstí vnímají trošku jinak :o). Za největšího stopaře dnes byla Lijánka, která, jak jsme se všichni shodli, přebírá odpovědnost za Bertíka a mezitím co on už od stopiček umí maličko odpočívat, Lija ukázala, že je opravdu jako nástupce ta pravá :-D. Ale díky tomu, že jsem dnes byla o dva psíčky lehčí, tak jsem se na ní mohla více soustředit a vypustila jsem jí v lese hezky bez vodítka, sice tak nechráněná úplně není, ale jsou místa, kde opravdu bez vodítka být nemůže ani na vteřinku :o). Okruh jsme šli dnes obráceně, než jsme ho chodili dříve, takže jsem nešli jako první k Čertovým hlavám, ale nechali jsme si je pěkně na konec, to stoupání si člověk musí prostě vychutnat co nejvíce unavenej, aby si ho užil !!! :-D.

Celou cestu (tedy skoro) se po cestě nachází takovej jemnej písek a to se psíkům moc líbilo, každou chvilku si hráli, kousali se, někoho lovili (tedy samozřejmě někoho strakatého :-) a Bertík se stačil zamilovat do Anetky :-). Jen společné fotečky šly dnes o něco hůře :-D První zastávka byla u hada ve skále (vsuvka: Pro Verču: Neeee nebyl to opravdový had, jen kamennýýý, toho by ses nebááála :-D) a tam se dělá společná fotka prostě vždy, bez toho už nejsou Čertovy hlavy to pravé, jenže strakáčů bylo docela dosti, holky si sedly na nejlepší místečko a tam setrvaly po celou dobu, co kolem nich někdo chodil, sedal si na ně, skákal nahoru a pořád koukaly, kdy že to bude stačit a kdy že za to dostanou odměnu :-D Nicméně jsme jako lidi zvítězili, Honza nakonec vylezl též na hada, psíčky držel a když byli nahoře komplet všichni, tak uskočil a ono se zadařiloooo :-D. Po té chvile týrání jsme vyrazili dále, tedy až po té, co celá obr smečka skončila s hrátkama, štěkáním a běháním :)). Další společná byla na jednom rozcestí, to bylo taky roztomilé, nejdřív jsem posadila holky, v tu chvíli se lilly a žaža obrátily směrem zády, tak povídám, že musíme fotit tak, že budou prostě psíci sedět čelem na druhou stranu, jinak se Lija bude otáčet a koukat k lesu, pracně jsme psíky otočili a v tu chvíli si sedl zády Bertík a následne Pepí se Zipem, tudíž jsme od toho pro jistotu opustili, asi by to nebyla uplně ta správná fotka :-D. Celej vejlelík byl samo úžasně pohodovej a mi páníci jsme ho opět celej prodebatili, jako vždyyy :o)). Já mezitím dostávala zprávičky o tom, jak Majky běhá od rána a ještě nepřestal, běhá bez chybičky a v úžasných časech a také od Fionky, že se má na chatičce báječně a je opečovávaná úplně ode všech, takž jsem měla prostě úplně tu nejlepší náladičku :o))). Dokonce se povedla jedna úžasná věc, kterou jsme teda zjistili až u Torpédek doma, při prohlížení foteček z výletu a to taková, že Honzík fotil holky Tessu a Mínu, jak pozujou, fotek to byla spousta a holkám to velmi slušelo, ale tak nějak si nikdo nevšiml, že holky sedí u obrovského nápisu fuck off a namalovaného zdviženého prostředníčku, to se opravdu ještě asi nepovedlo :-D. Téměř ke konci cesty proběhl malý odpočinek kvůli malé Míně, která samozřejmě nic takového nepotřebuje, vždy nám dá najevo, že jako nechápe proč se stojííí nebo sedííí a že ona chce běhat a bastaaa :-)). Při odpočinku se nám povedla i poslední společná fotečka, ta poslední je prostě ze všech nejlepčejší :-))). Čertovy hlavy jsme našli i pro tentokrát, konečný kopec jsme zvládli a tomu úplně poslednímu jsme se pro jistotu vyhliii a dokončili cestu po silnici :o). Pak už nás čekalo jen rozloučení s holkama bolky, malá zastávečka u benzínky kvůli mě, páč když už nejdu do lesejčka, benzínka to jistí :-D Taky jsem si musela koupit oblíbeného šočka, no a pak už honem k Torpédkům, dát psíčkům granulky, sobě objednat vynikající pizzu a nalít si první sklenku :-).

Nekonala se diskotéka, ani trsání, jak tomu bylo dříve, nicméně i bez toho byla legranda, prodebatili jsme snad úplně všechno, zkoukli pár filmů, mezi nimi i naší oblíbenou noc v roxbury, kde už známe všechny hlášky nazpamět :-D a takhle se popíjelo a povídalo až do půl třetí do rána :o)) Prostě bezva strávený den i večíír, jak už jsem psala :-) Ve tři odpadli jak lidi, tak psíčkové, i když ti samo chrupkali téměř celý večer, jen Pavlínka usnula zase někdy v půl čtvrté, hrůzaa :-D Na nedělní ráno jsem si nenařizovala budíka, abych se hezky vyspala a proto jsem se sama od sebe vzbudila už v osm hodin, báječné :-D Protože jsme dnešní den byli všichni celkem dost unavení, tak se nic nekonalo a já vyrazila potom s holkama domů, abych mohla dělat hají a mohly sme se prostě poflakovat, to je taky někdy třeba :o). Tak a to je z víkendu vše, ještě musím napsat, že Majkýsek si se svým družstvem vyběhal krásné třetí místečkoo a zvládl to naprosto bravůrně, byl jak za snižovače tak za velkého psa a nevynechal jediný běh a přesto už večer řádil s holkama, jako kdyby vůbec nikde nebyl :-D. No a teď už honem na fotečky, které udělal Honzík, já sama foťák neměla, dnes byl jeden jediný fotograf :o)))).

GALÉRKA