Letní tábor 2006


Zažili jsme úžasný týden na bígl táboře :-)

 

Do Nového Strašecí, kde se tábor konal jsme přijeli s holkama už v neděli (chtěli sme tam být mezi prvníma :D) postavili jsme stan (tedy páník od Terrinky ho postavil, já jsem ho mohutně povzbuzovala) a šli jsme ochutnat místní pivečko :-) Psiska, jelikož první večer byli ještě v plné síle lítali asi do půl dvanácté.

V pondělí hned po snídani jsme se odebrali do lesíka na prochajdu a mezitím dorazil zbytek účastníků (tedy až na jednoho, který chtěl tábor zřejmě místo v Novém Strašecím strávit v domě velké BB /pořadatelka tábora Bára Budková/ v Hlavenci :-DDD ) Odpoledne jsme se všichni představili a bylo vysvětleno oč půjde v celotáborové hře, které jsem se naprosto úspěšně vyhnula :DD. Psiska si ještě dnešní odpoledne celkem dost hráli, zkoušeli jsme si agility a podobně. Večer byl táboráček, buřtíky a fakt veselo :-) a to fakt dost veselo :D Do stanu jsem se díky Denisce dostala až kolem druhé hodiny ranní :DD.

V úterý ráno byl výcvik agility, BZH, které jsem se opravdu nijak zvlášť nezúčastnila, teda já bych ráda, ale kocovinka nedovolila, no co naplat. Odpoledne se konala táborová výstava, kterou úplně celou vyhrál bígl Erik a bíglí slečna Fanty :-), takže blahopřejeme, jsou to pašááááááááci :DDD Večer se zapíjely pohárky, ale u toho jsem já moc nebyla, protože sem byla nějak unavená, zvláštní :-O :DD.

Ve středu jsme se přes dopoledne zase spíš plácali, psiska už byli dost unavený, holky a dokonce i Žaža!! už odmítaly skoro jakýkoliv pohyb :-) Odpoledne se konala soutěž železný bígl, která spočívala v 50 m plavání 1 km běh a 2,5 km na kole. No já se samo nepřihlásila bo bych asi nepřežila, ale soutěž to byla zajímavá :-) Nooo večer zase veseleeeej :-) opět se zapíjely pohárky a tentokrát jsem se do stanu dostala až v půl třetí :D

Ve čtvrtek se hned od rána (opravdu šok) konala soutěž vědomostní beaglecross. Trasu jsem běžela s Martinou a jejím bíglím miláčkem Atosem. Docela nám to šlo, čas bychom měly dobrý, problém byl však v tom že jsme neobjevily ten chytáček crossu a ten byl takový, že každá odpověď na danou otázku měla obsahovat slovo pes, takže umístění krásné: 19 místo z 21 týmů :-D. Odpoledne bylo spíše takový poflakování bo všichni byli po náročné soutěži dost vyčerpaní :-) O večeru moc nenapíšu, již po druhé (a to je úspěch) jsme šly s holkama brzo spát :-))

V pátek ráno jsem si na chvilku se Sherrynkou zacvičila agility a chystaly jsme se na odpolední soutěž v agilitách, která se nám vcelku i povedla :-) Vzhledem k tomu, že jsme zde zkoušely agility poprvé, běžely jsme za začátečníky a vyběhly si krásné první místo, takže už máme doma dva pohárky a téměř nám praská police :-O :D. Potom byly soutěže ještě tři. Zúčastnily jsme se jen soutěže na rychlost, zbylých dvou ne, protože jsem chytře jsem myslela, že další soutěž bude už jen pro páníky, tak jsem dala holkám napapkat a už musely odpočívat. Nooo a večer :D Páteční večer byl naprosto nejlepší ze všech, zapíjely se pohárky, pilo se pivo (někdo i slivovici :D), tančilo se, pár jedinců se proměnilo v různá plemena :DDD Sama velká BB se nám proměnila v shi-tzu, ohromně jí to slušelo :D a nakonec se ještě v šest ráno opejkaly buřty (aspoň myslim) :D

O sobotě raději nic, vstávalo se v deset, kocovina jako blázen a jelo se domů do vaničky a do postýlky :-)

Těšíme se na příští rok, kdy pojedeme znova !! :-)

Sherry a Žanetka :-*