Základní sestava PPBG na Konopišti

SHERRY: Nechápu proč mám nejčastěji začínat já?

MIKEY: Bo si nejstarší, tak to nezdržuj a piiiš!!!

SHERRY: Grrr, je to malý a drzý k tomu :-D Tak dobře, mám tu kafíčko, nožky si hodim na stůl a zkusim něco sesmolit :-) To, že už hned ráno poznáme, že se něco bude dít rozepisovat nemusim, prostě batůžek paničce na záda a jedem! A kam? No to je jasný!! Za naší nej nej smečkou do Strašnic :)

ŽANETKA: Sherrko, dej si to kafe na druhou stranu, polila si mi časák :-/

SHERRY: Kušuj!!! Kde sem to .. jo .. s Bertískem, Pepíím a Zipíkem sme naskákali do auta a jejich páníček nás dovezl pěkně až na Konopiště, to vám bylo bááájo, ještě sme tu nikdy nebyli a je jasný, že v neprozkoumanym území se řádí úúúplně nejvíc z nejvíc!!! Jen Žanetka hned na začátku během hry asi špatně dopadla nebo šlápla, tak začala kulhat, nebylo to hrozný, ale během výletíku se jí to zhoršovalo a když už kulhala moc, tak si páníčkové řekli, že výlet zkrátí a namířili jsme si to rovnou k autu, dobře udělali, jen by se trápila ... No ale jinak prostě prochajda skvělá, jako vždy sme si hráli (ano i já :D), pozovali jsme fotografům a trošku paničky zlobili, ale jen trošku!!!!!

MIKEY: Noooo já teda jako nezlobil vůbec!!! No dobře, tak trošku jo no, ale jen malinko!!! Musim se pochlubit, panička mě doma pochválila, že jsem se zlepšil, v autě už jezdim bez problému, to moje vyštěkávání po ostatních už zcela zmizelo a s klukama si už taky báječně hraju (no dobře, malý incident tu se Zipíkem byl ale zvládli sme to) Samozřejmě, že mě se taky výlet moc líbil, miluju výlety kde se můžu náádherně vyřádit a to že byl o něco kratší mi ani nevadí, i tak sem se unavil dost (k potěšení paničky :D

ŽANETKA: no já dnes napíšu nejmíň, sem prostě trdýlko a nedávám pozor kam šlapu :))) ale určitě to bude dobrý, jen se vyhajám a bude to lepší, když ne, půjdem k panu doktorovi :-/ ale děkuju páníčkům od Strašnické smečky, že kvůli mě výlet zkrátili a ještě nás dovezli až domů a já si mohla míssto cestování tramvají hned lehnout, DĚKUUUJUUUUU :)

Táák a to je pro dnešek vše, do dalšího výletu naštěkanou!!

Vaše Sherry, Žanetka a Mikey