Nádherný prodloužený víkend s PPBG

SHERRY: Tak pěkně od nejstaršího po nejmladšího :-) V sobotu ráno pro nás přijel Honzík (páník Bertíska) a odvezl pěkně do Strašnic za klukama, to bylo radosti!!! Čekali jsme, že jedem opět na nějaký vejletík, ale něco bylo trošku jinak... Panička neměla jen baťoh ale měla baťoh + tašku s oblečením + tašku s jídlem... Mladí si toho nevšimli ale jáá jo, jakmile jsem uviděla strejdu Mártyho, věděla jsem, že to nebude jen na pár hodinek :o) A taky, že jo...V autíku jsme se dozvědeli, že jedem na celou sobotu a neděli pěkně až do pondělí do Prachova, což byla paráááda!!! Je to skvělý, když se vám chce, jen dete ke dveřím, panička vstane a pustí vás na zahradu, kde můžete řádit jak se vám zachce, prostě úžasný :-) A v sobotu jsme si hned (tedy hned jak páníci vybalili) dali první vejletík :o) Šli jsme takovou lehce náročnou trasu z Prachova na Pařez... No lehce náročnou, mi psiska jsme to zvládali, ovšem poslouchat paničky a strejdu Mártyho to je vždycky něco :o)) A aby se neřeklo, naše panička a paníček Plzeňské smečky se naučili novou hlášku, takže každých cca 15-20 vteřin se celým lesem ozvalo CI KRÁÁÁÁÁÁVO :DDDDDDDDDD Prostě legrace :-D Tak myslim, že ode mě to stačí, dám prostor mé mladší a krapet trhlejší sestřičce :o))

ŽANETKA: oo děkuji, už sem myslela, že mě ke slovu nepustíííš :D tak tedy budu trošku pokračovat, ten výlet nebyl lehce ale docela těžce náročný, samé schody, hrůůůůza :D No ale zvládli sme to a za odměnu byla plná miska granulek a pro páníky grilované masíčko :o) Jak nás tim trááápili!! Krásně to vonělo a nám na ten gril nikdo masíčko nedal!! Ale to grilování nebylo opět nic proti tomu, co se dělo večer :D páníci si nakoupili pivečka, někdo vínečko, našlo se rádio a už to jelo :o) Bohužel, fotečky z večerní akcičky se opět nedají použít a to opravdu ani jedna jediná, možná se objeví fotečka jak krásně spinkáme ale páníci ee :DDDDDD Do postýlky jsme se dostali opravdu brzo (ráno) ale ani to nám nebránilo paničku vzbudit už v sedm aby nás pěkně vyvenčila a dala nám napapat. Ale pak jsme si dali ještě hodinku a půl spánku :o) Když už byli vzhůru všichni, vydali jsme se opět na výlet a to z Hrubé skály na Valdštej. Výlet to byl super, nenáročný a pro páníky akorát, být ty výlety naopak tak páníci asi vypustí duši :DD Aaaa Mikey už tady do mě strkáááá tak ho pustim, at taky něco napíše :o)

MIKEY: Mě se líbil víkend uuplně celej, bylo to něco přesně pro mě, pořád náký běhání, výlety, pak hledání dobrot (ale o tom až Lilly), ale panička a Márty mě pořád poštuchovaliiii, místo toho aby na mě volali Mikey tak to bylo pořád samý Bajkůůůůůůů dech tohooooooo :DDD A stejně jako hláška, kterou napsala Sherry, i toho se ozývalo pořád :D a do toho ještě slovo bibinkoooo :DDD prostě pánici asi nejsou zvyklí na tolik čerstvýho vzduchu a lezlo jim to trošku na mozeček :DDDD Sherry napsala o jednom výletě, Žaža o druhym, Lilly si zabrala pondělí tak mě zbývá napsat alespon trošičku o tom večeru páníků :D Ale opravdu jen trošičku :D Takže: otevíralo se jedno pivečko za druhym... pustilo se rádio... pánici si nás brali a normálně si s náma trsli... pak si trsli spolu... zkoušeli nějakou gymnastiku nebo co to bylo :D...pořád se smáli ... no prostě štěstí, že měli celý penzionek jen pro sebe :DDDDDD A víc už o sobotě ani muk! Prý je na mě abych taky zmínil nedělní trénink na výstavičku... Já teda netrénoval, prý sem profesionál a nepotřebuju to :o)) Ale jinak trénovali všichni, které výstavička čeká takže už i Zipí a Lilly... Oba na vodítku šli uplně super.. v postojích jsou sice ještě malé mezerky, ale to je otázka chviličky a budou oba stejní profíci jako všichni ostatní ;)..No nic, dám slovo Lilly, já jsem ještě malej a hodně unavenej tak naštěkanou příště ;)

LILLY Na mě zbylo povídání sice poslední, ale za to takový, který je mi uplně nejblíž :) V pondělí ráno, když sme se všichni pořádně vzbudili, páníci vše zabalili, uklidili a vydali jsme se na výlet poslední a to na návštěvu k mé býválé rodince do Jičíněvse!!!! Hned jak jsem vytoupila z auta, věděla jsem kde sem!! Rodinka byla sice zrovna v lese, ale já vletěla do baráčku a všechno proběhla, očuchala, chviličku vzpominala na to jaký to bylo, když sem tam ještě byla uplně doma a pak už jen netpělivě čekala až se bíglíci vrátí z lesa :o)) Už když byli za plotem sem se málem zbláznila, byla tam moje Rubynka!!! A maminkaaaaaaaaaa a Bublaaa a Lotyyy a Kotoo, no prostě uplně všichni!! A za chviličku ještě dorazila Hudla s moji sestřičkou Puntíkem, to bylo taky shledání ááách jo, paráda :o) Pánici dostali pár oplatek na zobnutí, pak si vylosovali pesjky a vydali se s nima do lesa :o) No to nevíte?? Dnes byly přece velikonoce!!! Páníci to moc neslaví ale to nás nezajímá, mi to prostě slavíme a tak jsme se vydali po fáborkách hledat velikonoční překvápka a že jich bylo!!!! Mňaminkaaa :o)) A po návrahu na zahrádku další překvápko... Moc voňavý překvápko a to párečky na grilu, ti páníci se prostě maj nooo, nám nikdo nic neugriluje!! Celý odpoledne to bylo prostě úžasný.. Já měla tedy po tak náročnem víkendu všeho trošku plné kecky, tak sem prostě odkráčela do obýváku a schrupla si :o) Za nějakou chvilku si mě panička zas vzala, zamávali jsme a odjeli zas do Prahy do mého nynějšího pelíšku :) A protože nejsem ještě zdaleka pořádně vyspinkaná, tak i já půjdu do hajan pěkně za Sherry, Žažou a Mikeym tak ted už snad jen fotečky a že jich je ... :o)