Výlet do ZOO

Dne 5.dubna v sobotu jsme se vydali na výlet do pražské zoo, byla jsem tam Já Fííí, Mikey, moje panička Ivana a můj páníček Marek.Takže Vám teď k tomu něco málo napíšeme:

Fííí: V sobotu dopoledne jsem se strašně těšila na odpolední procházku, těšila jsem se jak si protáhnu nožičky, pořádně proženu ostatní pejsky a budu se učit nové povely. Ale panička s páníčkem si pro mě a Mikeyho přichystali extra procházku! Jeli jsme totiž do Pražské ZOO!!! Cesta byla sice nudná, ale když jsme tam dojeli, tak jsme šli koupit lístky a pak hurááá na žvížátkááá!! Majky mohl bys prosím pokračovat, támhle paničce upadl kousek šunčičky tak to musím jít rychle sníst, než mi to sní Žaža..

Mikey: Jasně Fííí! Takže jakmile jsme se dostali za brány ZOO, naše čumáčky začaly vábit vůně různých žvížátek a hlavně jídla.. Musím říct že na ZOO mě nejvíce bavilo papat zbytky ze země.. :-) ale proto jsme tam asi nešli.. První jsme prošli spodní část zoo, kde jsme viděli tučňáky, páníčci mi sice říkali že tou jsou pipinky, ale já jim nevěřil, protože přesně takovýhle pipinky, tučňáky jsem viděl ve filmu Madagaskar, kde se těmhle pipinkám říkalo tučňáci. No ale dost k tučňákům.. Když jsme tak procházeli tu spodní část zoo, najednou jsme narazili na velkou ohradu, kde byla spousta zvířátek, vůbec mi ty zvířátka nic nepřipomínala, akorát vím že místo haf haf dělali meeéé mééé a chro chro.. Najednou panička s páníčkem ukázali na jedno tlustý zvíře se zakrouceným ocáskem a řekli: „hele prase“ , nejdřív jsem si myslel že to je na mě, protože takhle mě páníci nazývají, když papám něco zakázaného, ale já jsem zrovna nic zakázaného nepapal.. Hele Fííí sem běží, tak bude pokračovat dál, já se jdu napít..

(chlemt.. chlemt.. chlemt… chlemt…chlemt.. chlemt…)-pro nechápající toto je citoslovce pro pití vody.. :-D

Fííí: Koukám že Mikey Vám zrovna povídal o tom tlustém zvířátku, no já jsem se toho zvířátka tááák bála, tak jsem radši začala štěkat abych mu pořádně nahnala strach a aby na mě nic nezkoušel.. Ha a co myslíte, zkusil si na mě něco nebo ne?? No samozřejmě že ne, protože můj štěkot vždycky nažene všem hrůzu a panička mi už pak musí zacpat pusinku abych všechny nevyděsila.. Ale zpátky k zoo, od té velké ohrady jsme šli směrem ke lvovi, jako ten Lev vypadal fakt zle, tak jsem radši zase začala štěkat, abych ochránila sebe, své dva páníky a Mikeyho. Od lva sem šli ke kočičce, byla to taková oranžovo-hnědá kočička která byla tak 15,5 x větší než já a Mikey dohromady, vypadala že si ráda hraje, protože okolo ní byli balónky, balónky podobný těm co máme všichni pejsci doma, akorát také byli tak 10x větší. Když jsem viděla tu kočičku, tak jsem měla sto chutí jí pořádně prohnat, ale jelikož jsem byla za sklem a moc vysoko, tak jsem bohužel nemohla, ale příště jestli bude kočička někde poblíž mě, tak jí určitě proženu.. Od kočičky jsme pokračovali dál, různě jsme se fotili a hráli si na modélky.. „Mikey!!! Bolí mě už packy od toho pasní pojď převzít slovo“

Mikey: No takže jsme prošli spodní část zoo a pak jsme šli na horní část zoo, ta byla taky moc zajímavá, protože jsme viděli zvíře který vypadalo jako štěňátko zlatého retrívra, které bylo úplně sytě bíle a tak 15x větší, no zřejmě to nebylo štěňátko ale lední medvěd, ale bez ledu, nechápu proč se nazývá lední, když tam není led.. pro některé z vás to může být otázka k zamyšlení.. :-) Když jsme se chystali jít od medvěda, tak jsme zdálky viděli 3 strakáče a zkuste hádat kdo to byl!!! No samozřejmě že moji kámoši Torpédka!! Jakmile jsem je viděl, tak jsem se svalil na záda a nechal sem se očuchávat, protože Bertík, Pepan a Zipo nevěřili že to jsem já tak museli udělat čichovou analýzu.. A poznali že to jsem JÁ.. Po pozdravení s pejskama se kluci ještě pozdravili s Fí, kterou viděl Honzíík  prvně :-) A od tety Dení dostala pochvalu jak hezky roste :-) Po tom co jsme potkali kámoše jsme pokračovali dál v procházce a užívali jsme si pražského „čerstvého“ vzduchu, občas jsme se s Fí přetahovali o klacík a jinak jsme se krásně prošli.. Potom co jsme dorazili domů se nám krásně spinkalo, mně se zdálo o tučňáčcích a Fí se prej zdálo o kočičce..

 

Tak zase někdy PAC A PUSU!!!

GALÉRKA