Výlet po okolí Jílového u Prahy 

MIKEY: Dneska je povídání jen a jen na mě, protože jáá byl na výletě a holky ne heč :-P

SHERRY: Grrrrr ještě chvíli ty prcku a bylo to to poslední co napíšeš ... :-D

MIKEY: Pardooon, tak tedy oprava, na výletě jsem byl já bez holek protože holky prostě byly indisponovány (nevim co to znamená, to slovo sem slyšel v televizi :D).

Tentokrát neproběhlo žádný balení batůžku jako obvykle, když někam jedeme, panička mi pak řikala, že to bylo proto, aby holky nebyly smutný, poznaly by, že jedeme na výlet .. Tak si panička nacpala kapsu k prasknutí piškotama a jelo se :-) A kam jinam než do Strašnic, kde už na nás čekala Anetka s Jackie a vzápětí se zpozarohu objevil i Bertík, Pepíí a Zipík :) Všichni sme jeli v jednom autíku, takže bylo veselo, teda panička vesele nevypadala, ale to nám bylo fuk :-D

Bertík, který řídil nám řekl že jedeme do Jílového u Prahy, takže do lesíka a to mi můžeme :) Slíbeno jsme měli asi 10 km ale nějak to vyšlo na 12 km, ale i to nám nevadilo, teda nám psům, pánici řikali něco, že už maj dost, nechápu to, vždyt sme šli takovou chviličku :-D A šli jsme nahoru, dolů, rovně, do stran, přes blátíčko, po silnici, šli sme prostě kudy se dalo a dokonce jsme zahlídli i několik srneček což se nejvíc líbili samozřejmě Bertískovi .)

Já jsem se dlouho držel paničky, to víte poprvé takhle dlouho bez nevlastních sestřiček, ale pak sem se otrkal a začal si hrát a bylo to moc fajne :) Takže Bertíkopepušákozipákům děkuju za skvělý výlet a příště už vyrážíme v plném počtu!!!

ŽANETKA: Abych si taky trošku štěkla ... Mikeyho sem hned po příchodu pěkně sprdla, nejsem žádný trdýlko a samozřejmě sem hned poznala kde byl!! Takže odted má pěkně zákaz, dokud JÁÁ nebudu moct jet taky! :-D